Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-02-27, 07:51   #3092
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

kuźfa jak biało za oknem
pieknie, ale to nie Boże Narodzenie


dor6 wybór oleju zależy od rodzaju włosa, jak przerzedzone to lepiej faktycznie rycynowy z zółtkiem i cytryną (zależy jaki kolor włosów, rycyna przyciemnia, jak masz ciemne nie ma potrzeby cytryny) ja lubię oleje spożywcze
kokos robi mi na głowie jesień średniowiecza, a to dlatego, że jest olejem wnikającym i mało komu pasuje ( u mnie nie dośc, że siano to jeszcze kolor wymywał ) oleje nie sprawią, ze włosy się podniosą, tu bardziej suszenie głową w dół czy podpinanie włosów w ostatnim etapie suszenia klamerkami

zobacz na produkty nioxin, całkiem niedurne są

---------- Dopisano o 08:50 ---------- Poprzedni post napisano o 08:47 ----------

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Mam włosy do pasa,
zazdro
uwielbiam długie włosy
w moim wieku taka długość nie wyglada już dobrze, a tak mi się zawsze marzyły po pas .. raz w życiu tylko takie miałam i ścięłam do połowy ucha

---------- Dopisano o 08:51 ---------- Poprzedni post napisano o 08:50 ----------

O Magdaleeeeeenooooooo
faktoza beznadziejne serduszko, czemu robią coraz bardziej infantylne te kosmetixy?
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora