Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko o Avonie - cz.32
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-05-09, 15:23   #73
taka jedna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wielkopolskie
Wiadomości: 7 853
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.32

Cytat:
Napisane przez FikcjaJestModna Pokaż wiadomość
Ja specjalnie wstałam wcześniej, żeby zdążyć
Ale znalazłam sobie metodę na te karteczki właśnie, po prostu w wolnej chwili przepisuję sobie wszystko do notesu, gdzie tylko zamówienia z Avonu mam, wtedy od razu wiem, jak rozpisać wszystko na karteczkach - ile kto ma do zapłacenia. I jest dużo szybciej wtedy, bo policzę po prostu pozycje z zeszytu, przyrównam do ich ilości w zamówieniu i gotowe
Ja wszystko do Excela, liczy mi sam sumę, ile mam opustu i ile mam do zapłaty za swoje Każdego zamówienie jak dostanę to wklepuję i potem nie ma problemu. Łącznie przeważnie z numerem produktu i je potem kopiuję tylko do formularza zamówień i nawet długie zamówienie zajmuje mi moment

Ja składam codziennie zamówienia od poniedziałku (same po południu) i mam paczki wg terminu. Żadna nie przyszła tak jak kiedyś dzień wcześniej. Dziś odebrałam z poniedziałku po południu. Jutro pewnie będzie ta z wtorku... A dziś dostałam kolejne zamówienie od klientki i pewnie kolejne będę składać. Ale za to smsy przychodzą max o 12 więc Mama mi z pracy odbiera, bo koło paczkomatu ma zabiegi więc akurat pasuje.

Edytowane przez taka jedna
Czas edycji: 2013-05-09 o 15:25
taka jedna jest offline Zgłoś do moderatora