Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - PASEMKA CZY CAŁE NA BLOND???? help
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-09, 18:00   #24
Anadiya
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3
Dot.: PASEMKA CZY CAŁE NA BLOND???? help

Cytat:
Napisane przez AnusiaMyszka Pokaż wiadomość
No tak rozjaśniacz niszczy włosy i trzeba czesto i gesto dbac o nie. jak masz ciemny blond to kup sobie farbe z palette platynowy blond. Na bank wyjda takie jakie chcesz ale kolor szybciej płowieje.
oj..ale ja słyszalam ze palette strasznie niszczy wlosy;/ zwlaszcza odcienie blondu bo one rozjasniaja o 2-4 tony. A jak sadzisz, czy bardzo bym zniszczyla wlosy gdybym zrobila tylko pare pasemek rozjasniaczem? bo wydaje mi sie ze mimo ze to bedzie rozjasniacz to skoro naloze go tylko na doslownie pare pasemek to tak bardzo nie zaszkodzi wlosom. zreszta..ja juz sama nie wiem co mam robic;( wszystko bym dala za perłowo popielaty blond ale w tytm problem ze ja chce i rybki i akwarium chcialabym rozjasnione wlosy i zdrowe wlosy a tak sie przeciez nie da;( a moze sa teraz jakies nowe rozjasniacze badz farby rozjasniajace ktore az tak nie niszcza wlosow tylko ja o nich nie wiem? przeciez gdyby rozjasnianie tak totalnie niszczylo to te wszystkie lejdi gagi,agilery i inne britneje juz by wylysialy czyz nie?
Anadiya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując