Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-07-23, 19:43   #21
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. III

[1=f60400d832b72deb5c42f71 6e834e5f0a0698277_6206f89 5c87a0;88015269]To ja jestem cwaniara i zawsze od razu piszę, że zapomniałam użyć kodu. Czy można liczyć na rabacik czy mam anulować zamówienie i zamówić ponownie z rabatem

Jeszcze nie zrobili tak, że zamówienie musiałam anulować albo mi nie zaliczyli kodu.

Jak kupowałam rower to miałam ofertę której użyłam ale dosłownie po moim zamówieniu oferta się zmieniła na bardziej korzystną dla mnie i napisałam do nich.
Obniżyli mi cenę bez problemu.
I to jeszcze była oferta z Topcashback

Tak samo jak kupuje ciuchy. Dość czesto z centrum handlowym (lakeside) nie ma promocji ale na stronie sklepu jest. I wtedy pytam czy da radę zapłacić jak jest na stronie czy mam zamówić online i naliczają promocję (jesli nie ma zaznaczone, że oferta tylko online).[/QUOTE]Też bym tak napisała, kod dopiero później zobaczyłam w spamie już po opłaceniu. Myślę jednak, że to po prostu taka osoba/y, na wszystko odpowiedź odmowna, bo im się nie chce palcem ruszyć i przelewu zrobić czy czegokolwiek, co wymaga działań dodatkowych oprócz przyjęcia i realizacji zamówienia, choć sądząc po tonie wypowiedzi, to i z tą podstawową pracą mają problem. Napisałam im, żeby mi zwrócili za tę zniżkę i podałam nr konta, tyle mogę zrobić, bo zakupów u nich już na pewno nie.

Śliczne te sukieneczki, mam parę takich, bardzo je lubię, bardzo kobiece fasony [emoji7]
Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Gratuluje zakupow Ja nic nie wrzucam, bo bym Was spamowala co tydzien czyms nowym.
Byś czasem mogła [emoji6][emoji16]
Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
zaraz jadę do tego zakopca, i planuję specjalnie zrobić przesiadkę w krk, żeby tam wpaść i się nachlać na zapas

Korah naklikałaś trochę
Chyba gdzieś nie doczytałam, do Zakopanego się wybierasz?
[emoji8]
Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Niefajnie. Też by mnie to zrazilo. Szczególnie takie uzasadnienie odmowy.

Ja od 2 miesięcy szukam spódnicy midi na lato. Bez powodzenia. Lubię proste rzeczy, bez wzorów, bez zdobień. Przymierzylam wiele spódnic i żadna mi nie podeszła.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czasem człowiek się natnie na chamstwo [emoji17]

Ja się już przekonałam, że na mnie dobrze wyglądają tylko trapezowe kiecki, a jeśli szersze, to tylko sukienki, które się odcinają nieco wyżej niż w pasie, takie właśnie, jak u Mon Cherry na tych fotkach , kiedyś jeszcze dobrze mi było też w ołówkowych, ale teraz parę kilo przybyło i nie wiem w sumie, wolę nie ryzykować.



Wysłane z mojego F5121 przy użyciu Tapatalka
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując