Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2002-11-15, 20:59   #18
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: laserowa depilacja

Będę Ci baaardzo wdzięczna,skoro informacje mają być bezpośrednio z tej firmy , to zapytaj także czy mogę stosować te preparaty , ale z użyciem innego (oczywiscie profesjonalnego)urządzeni a do ultradźwięków, powiedz ,że te informacje są Ci potrzebne dla koleżanki z drugiego końca Polski.
A jeśli chodzi o depilację mężczyzn to ja nie widzę problemu - tak samo jak kobietę można wydepilować wszędzie - tylko łatwiej jest to zrobić woskiem nakładanym szpatułką- i tylko pytanie czy ten facet by to wytrzymał? Wątpię - to tylko my , kobiety jesteśmy mniej wrażliwe na ból jeśli mamy konkretny cel (w tym wypadku gładkie ciałko).
Zdobądź mi proszę wszystkie informacje (najbardziej mi zależy na szczerej opinii kosmetyczek , które robią te zabiegi, obawiam się ,że firma będzie mocno zachwalała zarówno głowicę ultradźwiękową jak i preparaty - a ja chcę mieć pewność ,że zakup będzie w 100% udany). Zabieg na twarz z ultradźwiękami i odpowiednimi preparatami zdobył Hit Kosmetyczny 2002 - więc tego jestem pewna , ale czy usuwanie włosów jest równie skuteczne? Do metod takich jak laser , microlisis nie mam 100% zaufania.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora