Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki w Wielkiej Brytanii
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-02-06, 21:12   #4110
Chaos_Girl
Zadomowienie
 
Avatar Chaos_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 150
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

A ja sobie poszlam sprawdzic raz jeszcze te kosmetyki MUA. W 'moim' superdrgu prawie wyczyszczone z nimi polki, wiec nie za bardzo mozna je bylo przetestowac. Cieni bylo tylko sporo, ale jak kumpela maznela sobie jednym po skorze dloni, to niewiele bylo widac z koloru, ktory wydawal sie soczysty w opakowaniu.

Z polslkich zskelpow zamawiam z TwojeKosmetyki i tego m-shop'u. W drugim wybor jest wiekszy. Przesylke mam w ciagu, gora dwoch dni. Mieli niedawno promocje-zamow za £35-przesylka gratis. Niestety teraz juz tzreba zlozyc zamowienie za £50. No, ale zawsze sie mozna z kims dogadac i zrobic zbiorowe zamowienie.

Kremow tez wole uzywac polskich. Chociazby Pharmaceris do ceny naczynkowej. Mam tez ich plyn miceralny. Wogle tych micerali w Polsce do wyboru, do koloru, a tutaj nie uraczysz. Ostatnio w Bootsie pojawila sie marka Vichy i maja plyn miceralny.

Ziaja dwufazowa do demakijazu jest naprawde super. Kiedys ciagle uzywalam Ives Roche i sa porownywalne, ale Ziaja tansza. Tutaj kupowalam, niestety L'oreala, ale jakos ten plyn zniknal i jest tylko zwykly.

Wogole lubie polskie balsamy, wyszczuplacze i inne antyrozstepowce z Ziaji, Eveline. Do tego kupujac w Polsce, te kosmetyki sa tansze.
Chaos_Girl jest offline Zgłoś do moderatora