Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-10-07, 08:32   #193
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Dziewczyny błagam, coś naturalnego z kwasami? Gdzie szukać, wśród jakich marek? Obejrzałam moja cerę z bliska, jest źle! Zanieszyszczona, rozszerzone pory, zaskorniaki, przebarwienia, blizny potradzikowe

---------- Dopisano o 22:38 ---------- Poprzedni post napisano o 22:25 ----------



Efekt porównywalny z jakimś nienaturalnym podkładem? Krycie, efekt, trwałość?
Jestem w kropce jeśli chodzi o podkłady Minerały nie do końca mi leżą. Un cover up dziś do mnie dotarł, wydaje mi się, że stosowanie go na cala twarz, codziennie, będzie nieco nieekonomiczne bardziej sprawdzi się jako korektor, uzupełnienie jakiegoś innego podkładu lub choćby kremu tonujacego. Jedyny mój pomysł to 100% pure, ale kiedyś miałam próbkę (nie wiem dokładnie czego chyba właśnie kremu tonujacego) i tak jak piszesz, krycie zerowe i jakieś takie marzące się to było

---------- Dopisano o 22:45 ---------- Poprzedni post napisano o 22:38 ----------

Kusum, miałaś próbkę tego podkładu: http://plantsforbeauty.pl/kremowy-po...ure-p-383.html
Ja miałam właśnie ten

Miałam wszystkie płynne 100% pure i niczym się moim zdaniem nie różnią. Zerowe krycie. Nie widzę sensu żeby się tym smarować


Podkład Kjaer Weis niestety po kilku godzinach zszedł z mojej twarzy. Zwarzył się i został na bibułce. Do suchej skóry może będzie ok. Na mojej mieszanej - porażka.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora