Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ryanair - Bagaż - Pomocy!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-05-17, 13:48   #14
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Ryanair - Bagaż - Pomocy!

Cytat:
Napisane przez Kachaaa Pokaż wiadomość
czyli moge miec bagaz glowny do 15 kg
+ bagaz podreczny o wymiarach podanych na stronce a w niej laptop
+ moją torebkę??
jest duza jak na torebke, a sie w niej miesci.
nie przyczepia sie?
ile podreczny moze wazyc?
moge tam ciuchy wlozyc np.?
Tak, głowny do 15 kg. Podręczny 10kg. Podreczny w wymiarach okolo 50x40x20cm(przybliżone, nie pamietam dokładnie). W tym bagażu musisz zmieścic laptopa, jak równiez torebke i wszystko co kupisz na lotnisku. Nie mozesz mieć małej podręcznej walizki i torebki bo sie przyczepia i każa Ci zapakować do podrecznego(co same wiemy nie jest takie proste czasami, kobiece torebki).
Mam nadzieje ze dobrze wytlumaczylam. A do podręcznego mozesz włożyć wszystko poza zakazanymi przedmiotami(lista na ich stronie internetowej), czyli zakaz ostrych przedmiotów, limit płynow(na marginesie w Dublinie beda platne te woreczki niedlugo-lub nawet juz sa platne bzdura totalna.. w Warszawie dla odmiany wogóle nie wymagaja by przekładac płyny do tej zaciskowej torebeczki), to samo sie tyczy jedzenia.. Ja najczęsciej upycham wszystkie ksiazki i gazety do podrecznego.. cięższe ciuchy itp..


Cytat:
Napisane przez Marbella85 Pokaż wiadomość
To niedawno Ryanair wprowadził jakieś restrykcje do bagażu podręcznego??? We wrześniu wracałam z Anglii i nie dość, że moja walizka ważyła 18 kg to pan przy nadawaniu bagażu nic mi nie kazał dopłacać to jeszcze weszłam na pokład z małą torebką, laptopem i reklamówką z bezcłówki.
Tak, wprowadzili.. Nie pamietam dokładnie kiedy.. ale nawet nie bylo jakiegoś ogloszenia dla pasażerow.. Latałam dość często do Londynu z Dublina, właśnie Ryanairem i pewnego razu, zatrzymali nas z kol gdy wchodziłysmy na pokład, zupełnie nieświadome nowych restrykcji-i kazali włożyc torebki i zakupy do podręcznego To było bodajże w tym roku w styczniu/lub grudzień poprzedniego..

Dlatego staram sie unikać tych linii kiedy tylko moge ..
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując