Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kamuflaż Art Deco..podoła..?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-02-24, 20:26   #9
pysia22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 214
Dot.: Kamuflaż Art Deco..podoła..?

Cytat:
Napisane przez enigma1985 Pokaż wiadomość
ja mam kamuflaż nr 1. ja go używam na zaczerwienienia na całą twarz. i nakładam też pod oczy (mam średnie sińce koloru fioletowo-czerwonego - ale nie sa bardzo intensywne). Same cienie są niewidoczne pod kamuflażem, a kosmetyk trzyma się dzielnie nawet 16 godzin (nie żartuję, kiedyś musiałam spędzić calitką dobę poza domem i dopiero po ok 16-17 godzinach na nogach mój makijaż wymagała lekkich poprawek). Dodam, że na kamuflaż nakładam czasami puder sypki transparentny. ale bez pudru utrzymuje się tak samo długo, tak samo wygląda. Ja się z makijażem kąpałam (na całą twarz nakładam tylko kamuflaż jako podkład) w jeziorze i wogole mi nie spłynął (ale nie wolno wówczas dużo dotykać buzi - ja wogole nie lubię dotykać buzi więc mam problem z głowy). ale niestety jest mały minus - czasami moze się zbierać w zmarszczkach. nie wiem od czego to zależy bo codziennie robię taki sam makijaż i czasami się zbiera i odrobinkę wałkuje a czasami wogole nie widać, że mam coś nałozone pod oczami a sinców nie ma . ogólnie kamuflaż nie jest bardzo widoczny a jednocześnie doskonale kryje. ja przed kupieniem go przestudiowałam chyba wszystkie recenzje na jego temat jakie mogłam znależć na necie. I pamiętam, że wiele dziewczyn było bardzo zadowolonych z używania go jako korktor pod oczy. ale też były głosy, że jest odrobinę za ciężki i że moze się wałkować. Myślę, że jeśli chodzi o tą tematykę to nie ma reguły i będziesz musiała sama wypróbować. W końcu każdy jest inny i różnym ludziom pasuje co innego. Ja w każdym razie jestem bardzo z niego zadowolona.
Jeśli będziesz miała jeszcze jakieś pytania to śmiało pytaj. chętnie odpowiem
kochana weszlam wlasnie na twoj watek na MM..ten najnowszy makjiaz..w liscie masz napisane ze zostal uzyty kamuflaz...i teraz moje pytanie..czy byl on uzyty pod oczy?bo skore masz tam nieskazitelna....
pysia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując