Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - jak zrobić witraz metodą Tiffaniego?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-04-14, 10:59   #18
Natallieee
Przyczajenie
 
Avatar Natallieee
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 22
Dot.: jak zrobić witraz metodą Tiffaniego?

Cytat:
Napisane przez Verdes Pokaż wiadomość
witam dziewczyny
znalazlam na stronie angielskiej jak zrobic takie szklo z pomoca kleju i farby akrylowej,puscilam tlumaczenie na google i jest takie troche " Kali byc glodny" wiecej na
"faux stained glass with acrylic paint and glue by Susan Myers",
tam sa rysunki po kolei jak zrobic,wersja angielska ale mozna nasladowac co i jak,
takie prawdziwe dzielo to kazdy kawalek kolorowego szkla ciety na mniejsze wedlug jakiegos wybranego rysunku a potem lutowany,wiec jak dla poczatkujacego artysty moze byc drogie,sprobujcie z klejem
powodzenia
Translate
Witraż z farba akrylowa i klejem




Susan Myers na 07 stycznia 2011
[ Pin It ]

Uwielbiam czytać moje książki rocznika rzemiosła i przynieść nowe pomysły , które wydają się dla niektórych . I natknąłem się na pomysł stworzenia imitacji witraży przy użyciu tylko farby akrylowe i klej . Co to ​​jest wielki temat tego projektu jest to, że można zrobić to tak proste lub tak skomplikowane, jak chcesz.

faux witraże farbą akrylową i klejem

Projekt jest względnie przyjazny dla dziecka istrona z kolorowanka może być używany do wzoru wraz z 8 × 10 ramki . Lub można go wszystkie skomplikowane jak staram się robić i używać ogromny arkusz szkła i wyciągnąć śmiesznie szczegółowy wzór.

Twój wybór.
Dla tego projektu użyłem :

Jeden 32 x 24 oprawione pod szkłem obraz
Jedna butelka białego kleju
Jedna butelka z przezroczystego kleju
farby akrylowe
Czarny długopis Sharpie
Craft Blade
Super Glue
Wzór Peacock ( lub strona z kolorowanka )/to jest paw/
Przezroczysty akryl sprayu uszczelniacz

faux witraże wykonane z farby akrylowej i kleju

Zacząłem od rysunku mój wzór w tej samej wielkości, co moim arkuszu szkła . Uwielbiam kolor niebieski , a ostatnio , byłem rysunek pawie . Dlaczego ? Nie mam pojęcia , ale są one włączone w kilka projektów w tym miesiącu . Sprawdziłem chińskiego kalendarza , aby zobaczyć , czy może był to rok pawia , i to okazało się byćrok królika . Więc jak widać, jestem po prostu trochę dziwne . Ale paw jest.

faux witraże wykonane z farby akrylowej i gluefaux witraże wykonane z farby akrylowej i kleju

I wziął mój sklep zapobiegliwości znaleźć siebie , a uchylenie rama na później . Następnie spryskać szybę czystą sprayu akrylowego . Jest to ważne , ponieważ daje farby i klej coś do przestrzegania . Potem położył arkusz szkła na moim wzorem.

faux witraże wykonane z farby akrylowej i kleju

Wziąłem butelkę białego kleju i rzuciła tylko mały kawałek tak, że chciałbym mieć pokój , aby dodać kolor do niego . I następnie dodaje około łyżeczki czarnej farby akrylowej i miesza go z kołków drewnianych . Dodaj tyle czarnej farby do jednolitego koloru . Będziesz zaskoczony , ale nie bierze mnóstwo farby zmienić białego kleju do czarnego . Następnie umieścić dyszę z powrotem. Twój klej jest gotowy do następnego kroku.

faux witraże wykonane z farby akrylowej i gluefaux witraże wykonane z farby akrylowej i kleju

Starannie ruryklej na szybie po linii swojego wzoru. Staraj się nie mieć zespół ręka shakey tak jak ja, ale nawet jeśli nie, to może być ustalona . Po wszystkie linie zostały narysowane w , pozostawić na noc do całkowitego wyschnięcia .

faux witraże wykonane z farby akrylowej i gluefaux witraże wykonane z farby akrylowej i kleju

Raz jest suchy , można przejść nad nim z nożem rzemiosła i poprawić wszelkie linie shakey lub błędy .

faux witraże wykonane z farby akrylowej i kleju

W następnym etapie , kiedyś mała słodka bułeczka cyny mieszać moje kolory . Kiedyś o łyżkę jasnego kleju do jednej lub dwóch kropli farby akrylowej . Będziesz zaskoczony, jak łatwo jest dodać pigment , aby usunąć klej.

faux witraże wykonane z farby akrylowej i kleju

Używać tępego pędzel i dodać kolory tam, gdzie chcesz . Umieścić go na grubo i mieć pewność, aby uzyskać kolorowy klej aż do krawędzi czarnych linii . Weź swój czas i jeśli widzisz żadnych pęcherzyków powietrza w kleju użyć wykałaczki , aby zniknęły .

faux witraże wykonane z farby akrylowej i kleju

O zróżnicowanej marmurkowym wyglądzie , dodać kolor do każdej strony sekcji i odsyła je wraz z pędzelkiem , mieszając je w środku . Umożliwia wykonywanie noc do wyschnięcia.

faux witraże wykonane z farby akrylowej i kleju

Moja ostatnia krokiem było zrobić retusz z moim Sharpie pióra na wiodących gdzie pokrytego farbą w miejscach. Jeśli są zadbane , aby rozpocząć, może być w stanie pominąć ten krok . Nie jestem czysty . Więc mój przyjaciel ,Sharpie , został oddany do użytku .

Pomalowałem ramę ciemnoniebieskie , a następnie wykorzystywane super glue skleić szkło z powrotem do klatki. To może siedzieć w parapecie , gdzieświatło słoneczne może prześwitywać , czy można powiesić go na ścianie . Tak czy inaczej , okazuje się całkiem przyzwoity i kosztuje zaledwie kilka groszy . I wygląda tak samo dobre jak te drogie witraże farby , które można kupić w sklepie papierniczym .

Zmieniano: Jedna sugestia dla tego projektu jest, aby zakończyć go z warstwą przezroczystego uszczelniacza akrylowego natryskowego w celu jej ochrony.
- Zobacz więcej: http://suzyssitcom.com/2011/01/featu...ned-glass.html # sthash.jYHBXDr3.dpuf
nie ma to jak dobra instrukcja
Natallieee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując