Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-03-15, 18:44   #621
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez norka93 Pokaż wiadomość
Jak zobaczyłam cenę phenome, to aż zamarłam. Szukam czegoś stanowczo tańszego

Używał ktoś tego kremu --> B.4.U, Organix Cosmetix, Moisturizing Day Cream (Nawilżający krem na dzień do każdego typu skóry) pod podkład AM?
Kremik można kupić taniej. Ja kupiłam go w promocji -40%. Jednak najpierw proponuję go przetestować.

Cytat:
Napisane przez dacn Pokaż wiadomość
Niestety nie sprawdziły się, jakkolwiek nienałożone po 4 godzinach dają efekt ciasta, a czasem od razu mam ciasto a szkoda bo w pierwszej chwili dają efekt wow.
U mnie podkład zachował się dziwnie. 1 nałożenie 'wow' przez cały dzień. Kolejne 3-4 to żałowałam, że go kupiłam. Następnie chyba skóra się przyzwyczaiła, bo niewracam już do swojego podkładu (używanego przez blisko 6 lat).

Cytat:
Napisane przez Agun Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Zabieram sie do zamowienia probek podkładu kryjacego golden fair. -czekam na dostawe Mam nadzieje,ze nie potrwa to zbyt dlugo..
Jak juz dojdzie i podpasuje mi (mam wielka nadzieje, moim problemem sa suche skorki -boje sie ze je podkresli a do tego borykam sie z pryszczami;/)
Zamowie do tego pedzel flat top ale z EDM-czytalam ze jest lepszy?

Chcialam sie was zapytac co wybrac do psikania twarzy,czy pedzla Nie ogarniam tematu,ale ktores z was pisaly ze przy mineralach psikadelka sa pomocne
Mozecie mi cos polecic ?) Ale cos cenowo dostepnego dla studentki...;p
Hydrolat, woda termalna, zwykły tonik przelany do butelki z atomizerem. Próbuj.
Ja zakupiłam w jednym popularnym sklepie z półproduktami hydrolat 50ml - o.k. 4 zł plus 'psikadełko' - 2,20.

p.s. Możesz też zamówić pędzel pixie (z ryską) za 20zł. Mam jego starszą wersję i jest super. Mogę go z czystym sumieniem polecić. Mam też flat top Annabell i jest porównywalny do pixie.
Czytałam też, że pixie jest dość podobny do edm.

Edytowane przez mlodziudka85
Czas edycji: 2013-03-15 o 18:47 Powód: p.s.
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora