Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-10-10, 20:36   #2069
Cos_
Zakorzenienie
 
Avatar Cos_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 8 766
Dot.: Dobry i tani podkład na jesień/zimę!!!

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
Eveline art scenic najjaśniejszy podkład jest ciemno różowy, miałam i wywaliłam bo dawał efekt brudnej beżowo różowej szmaty Korektor z tej serii jest jaśniejszy. Na Maxineczce dużo podkładów może wyglądać "biało" bo skórę ma dość ciemną, żółto oliwkową. Lepiej doradzi osoba o alabastrowej cerze
Ekstra jasne są minerały ale nie każdemu formuła proszku przypadnie do gustu, no i taniutkie nie są
Nie - pokazywała nawet na ręce podkład był ewidentnie biały Lily Lolo ma bardzo jasne ale cena przeraża fakt

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 21:35 ---------- Poprzedni post napisano o 21:33 ----------

Cytat:
Napisane przez domka324 Pokaż wiadomość
Dziewczyny podkład ,,dzienny'' znalazłam Używam Ivostinu bo mam problemy z cerą,już widzę jej poprawę

Mam pytanie bo niedługo szykuje mi się wesele i potrzebuję podkładu,który wytrzyma bardzo długo na twarzy,przede wszystkim zmatowi skórę,no i żeby nie tworzył maski . Jeżeli chodzi o krycie to nie musi być bardzo mocne,od tego mam korektor Chodzi mi o podkład typowy na różne okazje,który będzie musiał wytrzymać te kilka godzin na buźce
Może zamiast podkładu baza pod podkład
__________________
Kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=905036
Cos_ jest offline Zgłoś do moderatora