Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-12-30, 09:20   #2614
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez cola201 Pokaż wiadomość
Podobnie jak wiele kobiet, przez długi czas miałam problem z ciemnymi, szybko odrastającymi włosami, które były grube i ogromnie ciężko było je usuwać....
W ostatnich tygodniach zdecydowałam się na zakup depilatora laserowego IPL 4000 z Remingtona ok 700 zł
Do domowego użytku na prawdę bardzo fajny i całkiem skuteczny. Różnice są widoczne już po pierwszym użyciu! Zabieg jest bezbolesny

Jedyny minus jest taki, że żarówka wystarcza na 1500 impulsów (ok 3-4 zabiegi na całe nogi) a koszt nowej żarówki to ok 100 zł.
Nie wierzę w takie urządzenia. Miałam kiedyś (lata temu jak weszły hitem do Pl) laser Rio. Kosztował też około tej kwoty jaką podajesz, namachałam się z usuwaniem włosów a efekty były opłakane. Po jakimś roku nie widziałam dosłownie żadnych rezultatów, włosów było tyle samo jak przed zabiegami. Moim zdaniem strata pieniędzy i nerwów a poza tym prawdziwy czyt. skuteczny laser może być niebezpieczny, żadna firma nie pokusiłaby się moim zdaniem przekazania "pacjentom" czegoś takiego do domowych zabiegów bez żadnego nadzoru.
Kto by potem płacił odszkodowania za np. poparzenia skóry? Moim zdaniem to tylko dobrze zareklamowane zabawki, nic więcej.
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując