Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - przytyłam po ciąży, wspólne odchudzanie
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-04-14, 09:53   #89
Moira
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 38
Dot.: prztyłam po ciąży, wspólne odchudzanie

Cytat:
Napisane przez la'Mbria Pokaż wiadomość
Ktoś pisał, że jeżdzi godzine na orbitreku. Jakim cudem? Musisz mięć niezłą formę, ja po 30 min siadam i mam wrażenie, że umieram :P. W dodatku moje liczniki chyba coś źle mierzą albo ja jakoś maskarycznie wolno to robię ale w 30 min ledwo 2 km przejadę.
tak, to ja u mnie średnio godzina ćwiczeń na orbim to jakieś 16-18 km przejechanych, ale ja ćwiczę od bardzo dawna na orbitreku (w sumie to od paru lat, nawet w ciązy do samej końcówki jeździłam na najlżejszym obciążeniu)
Obecnie katuje program "chodzenie po górach" czyli przez 60 minut na orbim mam różne obciązenia, najlżejsze to 3, najmocniejsze to 9 (łącznie poziomów mam 12), pot leje się ze mnie litrami, ale uczucie zmęczonych mięśni pośladkowych jest boooskie
Co do licznika- on działa (przynajmniej u mnie) na takiej zasadzie, że przy "płaskich" programach czyli z niskim obciążeniem tak jakby mniej nalicza, jakby wolniej się szło. Za to przy programach z wysokim obciążeniem szybciej pokazuje pokonane kilometry (ale może tak jest tylko w moim, albo to moje subiektywne odczucie)[/QUOTE]

Jestem po wrażeniem, ja pamietam jak kupiłam orbitrek to miałam problem 5 min wytrzymać i stwierdziłam, że mój ciężej chodzi :P dopóki nie przyszła teściowa i śmigała przez 2o min na tym moim sprzęcie! Ale mi wtedy było wstyd. Ja dzisiaj sprawdze czy mój chociaz jest wstanie pokazać te 18km/h bo naprawdę dość szybko jadę a max co osiagam żeby nie miec zawału to 7 km/h. Chyba masz dobry sprzęt że i jakieś programy masz bo ja mam tylko pokrętło od 1-8 ale jak dla mnie na każdym jest tak samo .
Mam nadzieję, że mąż się wywiąże i przgotuje na dziśrower .

Naprawdę cytowanie mnie przerasta ;/

---------- Dopisano o 10:53 ---------- Poprzedni post napisano o 10:45 ----------

Zapomniałam się pochwalić w niedziele rano się ważę myślałam że będę się cieszyć jak nie przytyłam bo i jadłam więcej i mniej ćwiczyłam ale mam -1 kg! to już od początku tematu 2,5 kg mniej. Niestety założyłam spodnie i ciążowa skórka mi się wylewa ceikawe czy wróci jej jędrność.
__________________
Wszelkie niezadowolenie z tego czego nam brak, wynika z braku wdziecznosci za to co posiadamy.

Edytowane przez Moira
Czas edycji: 2013-04-14 o 09:47
Moira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując