Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-03-02, 09:37   #1077
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;5666036 1]Dam znać później co z Wakelem (imię wymyślił mój mąż - Wackel Dackel to po niemiecku potakiwacz, ten pies, który kiwa głową w górę i w dół - w samochodach ludzie takie wożą; mąż jest Niemcem, to się wykazał
Wakel jest jamnikiem, ma 9 lat, był w dobrej kondycji, od trzech tygodni nie za bardzo chciał jeść (ale nic dramatycznego). Przedwczoraj nie mógł zrobić kupy, a jak się udało, to było peeeełno krwi
Zawieźliśmy go zaraz do kliniki, prostu ze spaceru, został tam na noc i dzisiaj właśnie dzwonił wet, że jest kiespsko.

Nikomu nic nie mówię (poza Wami), bo w moim otoczeniu ludzie mają podejście do zwierzaków raczej hmm...neutralne w kierunku obojętności. Jak mam słuchać pocieszenia w stylu: 'to tylko pies, najwyżej trzeba będzie go uśpić', to dziękuję bardzo.

Lecę, trzymajcie się [/QUOTE]

Trzymaj się

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
szaleństwo jak to zrobiłaś?
Sama nie wiem
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora