Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cera
Wątek: Cera
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-04-04, 11:56   #13
KAMILA100
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 6
cera

dziendobry!mam mieszana cere,niestety trudna do pielegnowania,gdyz w miejscach tlustych okropnie mi sie luszczy,czyli najbardzije na brodzie,nosie i miedzy skroniami.nie przypuszczalam,ze tlusta cera moze sie luszczyc.niestety tak jest.nie wiem jakich preparatow uzywac do pielegnacji(zele,pelingi, mleczka itd)oraz do makijazu.do tej pory uzywalam matujacych fluidow,ale sie luszczy po nich skora.niestety przez wiele lat urzywania takiego typu fluidow zniszczylam soebie skore w partiach gdzie jest sucha,szczegiolnie pod oczami gdzie rowniez smarowalalam sie fluidami.teraz uzywam pod oczy tylko korektory,bo inaczej sie nie da.skora pod oczami wyglada fatalnie.mam okropne zakola,z sinymi kurzymi lapkami.co mozna uzywac pod oczy aby sie tego pozbyc,bo bez korektora nie moge wyjsc z domu,jak i bez fluidu,wygladam strasznie.jak pielegnowac skore mieszana,bo jak urzywam kosmetykow dla cery tlustej niszcze sucha i odwrotnie....a jakimi fluidami mozna malowac sie pod oczami?prosze o pomoc....dziekuje/KAMILA
KAMILA100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując