Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-05-01, 07:56   #987
Claire91
Wtajemniczenie
 
Avatar Claire91
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 755
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Vinnga Pokaż wiadomość
Brałam też przez pół roku Syndi35 i nie było różnicy
Usg miałam robione raz, u poprzedniej lekarki, wtedy miałam taki normalny trądzik młodzieńczy (to było 4 lata temu ) Zaczęłam brać tabsy, delikatnie się unormowała cera, nie mam wysypów przed @, ale pojawiły się te paskudne gule. W sumie tak już 3 lata temu. U aktualnej lekarki leczę się 2,5 roku i nie miałam ani razu robionego usg Rozumiem, że na usg by wyszło ewentualnie, że coś jest nie tak? Może niepotrzebnie się martwię. Może mam jakąś bakterię w organizmie, nie wiem już...
To chyba faktycznie wina jakichś bakterii.Jeśli miałabyś PCO, wyszłoby to na usg , mi np. wyszlo ,że mam torbiel jajnika.A brałaś antybiotyki jakieś? Przy PCO ma się jeszcze wysoki poziom testosteronu,możesz zbadać, niski SHBG.Jeśli finansowo dasz radę, to ja bym inwestowała w różne badania, bo od lekarza to możesz dostać chyba na morfologię krwi najwyżej i to z wielkiej łaski.

Mam takie same doświadczenia z lekarzami.W ogóle nie chcą przepisywac badań, leczą na oślep.Gdybym sama nie poszła i nie zapłaciła, to bym nic nie wiedziała.
__________________
wymiana nowy wątek-kosmetyki naturalne, mineralne, sera i apteczne
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post49549467

Edytowane przez Claire91
Czas edycji: 2013-05-01 o 08:02
Claire91 jest offline Zgłoś do moderatora