Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Skąd przywozić odzież do sklepu?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-21, 10:31   #28
elkiza81
Zakorzenienie
 
Avatar elkiza81
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 335
Dot.: Skad przywozic odziez do sklepu ???

Cytat:
Napisane przez bandziorka007 Pokaż wiadomość
Witam!
niedlugo otwieram swooj maly sklepik z odzieza i kosmetykami i nie wiem skad przywozic odziez do sklepu tzn gdzie jest najtaniej?
Slyszlalam ze gdzies w Lodzi sa bazary gdzie sprzedaja hurtowo ubrania ale nie wiem gdzie dokladnie. Moze znacie jakies dobre miejsca w Polsce gdzie mozna kupic ubrania do sklepu po dobrych cenach.
Bede baradzo wdzieczna za wiadomosci
ps. jestem z podkarpacia ale nie przezkadza mi jechac na drugi koniec Polski
Pod Łodzią to Tuszyn. Poszukaj w Internecie hurtowni odzieżowych i - bardzo mi przykro - czeka Cię maraton od jednej do drugiej w poszukiwaniu odpowiedniego towaru. Czym chcesz handlować? Dżinsami? Odzieżą damską, męską, dziecięcą? Damską bielizną? Określ swój target - kto będzie u Ciebie kupował i ile go będzie stać wydać Twoim sklepie. Poszukaj w Panoramie Firm producentów. Bardzo często producenci mają własnych akwizytorów, którzy rozwożą towar do sklepów.
Uprzedzam, że będzie pod górkę, ale życzę POWODZENIA.

---------- Dopisano o 11:31 ---------- Poprzedni post napisano o 11:28 ----------

Cytat:
Napisane przez kiiiara Pokaż wiadomość
a co myślicie o sprzedaży bielizny przez internet?/tylko allegro ale oczywiście legalnie z założeniem DG/ zastanawiam się nad rozpoczęciem w/w sprzedaży, mam mnóstwo za i przeciw temu pomysłowi. potrzebuję Waszej rady. proszę Was o jakiegoś "kopniaka"!
Też się nad tym zastanwiam.

Cytat:
Napisane przez anett10 Pokaż wiadomość
a czy w Łodzi mogę zakupić odzież niemowlęcą w hurcie...otwieram taki sklep i nie mam pojecia gdzie takie ciuszki kupic??
W Łodzi możesz zakupić każdą odzież. Musisz tylko znać teren giełdy. Lepiej by było,gdyby ktoś, kto wie, jak i gdzie się tam obrócić, pojechał z Tobą.
__________________
27.02.2019
Publikacja pierwszego utworu na forum wizaz.pl
elkiza81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując