Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-02-26, 08:53   #3975
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez nandadevir Pokaż wiadomość
mazidla też ostatnio maja różne opinie.Sklepom już tak nie zależy jak na początku. Też kupowałam już na BU ale te nowości mnie zaskoczyły. W regulaminie nic nie ma na temat zdjęć, rozumiem, że zdjęciem masz udowodnić swoją rację a jak nie zrobisz to jesteś naciągaczką? A co jeśli mam popsuty aparat a o telefonie aparatem nie ma mowy? Własnie mam sytuację taką, że wysłanie zdjęcia byłoby kłopotem. Rozwiązaniem byłoby dla mnie otwarcie paczki przy kurierze/na poczcie i sprawdzenie zawartości.
Dokładnie tak. I doskonale rozumiem sklep, bo na pewno nie wszyscy klienci są uczciwi i honorowi Mniejsze, nowsze sklepy pozwalają sobie na takie reklamacje "na słowo" i dogadzanie klientowi, bo tym samym ich do siebie przekonują, klienci sobie sklep chwalą i zostają. Nie każdy sklep ma taką politykę i nie musi mieć. Jest tyle różnych do wyboru, że nie trzeba trzymać się usilnie tego, który nam przeszkadza
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując