Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-06-20, 11:04   #17
leosia80
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 161
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Cytat:
Napisane przez Joasia Be Pokaż wiadomość
Spisane z opakowania, które stoi u mnie w łazience (jeszcze nie używałam): Les 3 Chenes France - to jest nazwa firmy. Mają stronę www.3chenes.fr
Skład:
"Farba do włosów z ekstraktami z roślin":
PEG-2 Oleamine, Aqua purificata, cocamide DEA, Alcohol denat, propylene glycol, ethanolamine, oleic acid, sodium sulfite, tetrasodium EDTA, hydrolyzed vegetable protein (Triticum vulgare, soy, corn, avena sativa), sodium erythorbate, p-PHENYLENEDIAMINE, 4-chlororesorcinol, 2-methylresorcinol,2-amino-4-hydroxyethylaminoanisole sulfate, N,N-BIS(2-hydroxyethyl)-p-phenylenediamine sulfate

Utrwalacz: Aqua purificata, hydrogen peroxide, cetyl alcohol, laureth-3, ceteareth-20, oxyquinolone sulfate.

Odżywka: aqua, quaternium - 83, rosmarinus officinalis, imidazolidinyl urea, eucalyptus globulus

Brzmi obrzydliwie chemicznie, choć nie porównywałam z Sanotintem i Biokapem - piszą na opakowaniu, ze bez amoniaku, parabenów i rezorcyny, ale nie wiem, jak się do tego mają te związki z końcówką -resorcinol.
Może ktoś się fachowo wypowie.
znawcą nie jestem ale masz rację brzmi obrzydliwie chemicznie. Jedyne co wyczytałam że jest mocznik i soja ekaliptus, rozmaryn ile ona kosztuje?
leosia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując