Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-20, 20:37   #1970
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Jakie kosmetyki do mojej cera?

Cytat:
Napisane przez Flejka23 Pokaż wiadomość
Witam mam problem z doborem kosmetyków do mojej trądzikowej cery, a na dodatek z rozszerzonymi porami ogólnie mam krem bb z garniera, wcześniej miałam z rimmela (wiem, ze daleko naszym kremom bb do koreańskich, ale co zrobisz, a podkładów nie już używam od dłuższego czasu) Puder: Rimmel Match Perfection, oczywiście wieczorem zawsze oczyszczam skórę Garnier Skin Naturals, Płyn micelarny 3 w 1 i CLEAN & CLEAR Maska żel 2w1 przeciw wągrom do twarzy na trądzik, ale te kosmetyki nic nie dają, na dodatek po godzinie świeci mi się skóra jak mam założony makijaż. Zastanawiam się nad zakupem Kryolan, Anti Shine Powder co o nim sądzicie?
Byłabym wdzięczna jakbyście poleciły mi coś dobrego i sprawdzonego z kosmetyków (nie zapomnijcie o tych rozszerzonych porach, zazwyczaj są widoczne jak mam makijaż, z resztą są widoczne jeszcze przez tą świecącą skórę )
Pytania o podkłady zadajemy tutaj. Pytania o kosmetyki pielęgnacyjne zadajemy na forum Pytania do kosmetyczki.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora