Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Roczny koszt utrzymania dziecka.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-06, 14:23   #20
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Roczny koszt utrzymania dziecka.

Cytat:
Napisane przez mylady21 Pokaż wiadomość
Panie drogie kochane,czy jesteście w stanie podać koszt utrzymania swoich pociech?

Proszę o w miarę dobre wyliczenie. Mam spór z inna wizażanką, która uważa, że koszt utrzymania niemowlęcia, jest większy niż nastolatka.
Ja uważam że na jedno wychodzi - a co Wy powiecie?

Tu są w razie czego ściągawki http://www.grzybkowski-guzek.pl/pl/p...kulacyjne.html
O, miałam Ci te same formularze podać. Nie mam dzieci, ale ostatnio pisałam pozew o alimenty i wyliczałam z koleżanką-matką z tego formularza, to coś mi się wydawało, że grubo przesadza mówiąc mi np. że jej 3- latek zjada 4 bułki dziennie(ja tyle nie zjadam!) i ogólnie podawanym przez nią informacjom nie dowierzam, uważam, że zawyżała niektóre rzeczy.

---------- Dopisano o 15:16 ---------- Poprzedni post napisano o 15:14 ----------

Cytat:
Napisane przez martiniątko Pokaż wiadomość
przeciez niemowlę mniej je, nie potrzebuje książek do szkoły, wyjść ze znajomymi, wyjazdów na wycieczki i setki innych zachcianek, ma też mniej ubrań (chociaz tutaj moze chlopcy wychodzą taniej )... koszt pieluch, kaszek i wózka tego raczej nie przewyższa...
Przede wszystkim przy nowo narodzonym dziecku wiele wydatków jest jednorazowych, choć są duże, np. łóżeczko, wózek.

---------- Dopisano o 15:23 ---------- Poprzedni post napisano o 15:16 ----------

Cytat:
Napisane przez mm444 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Ja Ci mogę wstawić taki z utrzymaniem niemowlaka. Wyszło, że miesięczny koszt utrzymania to prawie 1000 zł.
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując