Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Tłusta cera.
Wątek: Tłusta cera.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2003-04-09, 22:08   #25
madame_volae
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: Tłusta cera z przesuszonymi miejscami

Hm.. postaram się napisać jaśniej.
Od toników (chyba od nich, bo od czego innego..) przesuszają mi się pewne partie buzi. Takie suche, czerwone plamki powstają u mnie na szyi, tuż pod oczami, na powiekach, na czole, na górnej części nosa po obu stronach tak przy oczach i gdzieniegdzie na pliczkach.
Na szyi to wiem, że jest to od uczulenia. Na twarzy niby też, ale.. wiem również, że właśnie wtedy od nadmiernego stosowania płynu wystąpiły takie swędzące przebarwienia (te plamki).
I.. żeby przesuszonym miejscom, które powstały przez toniki, płyty etc zapobiec, chciałabym by polecono mi jakiś tonik, który będzie cerę nawilżał.
A skoro już Beato tu zajrzałaś (za co jestem niezmiernie wdzięczna, nie ma to jak profesjonalna pomoc), to chciałabym spytać, czy na te łuszczące plamki spowodowane alergią mogłabyś poradzić mi jakąś maść czy coś takiego? Kiedyś na swędzące przesuszenia na powiekach miałam coś.. ale było to wieki temu.. zresztą na te plamki na ciele i buzi też coś mi przepisano, ale Bóg jeden wie, co to było. Pamiętam jedynie, że maść była w pomarańczowej tubce, a jeszcze taki krem do buzi. Niebieski w tubce, z delfinkiem..
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując