Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Co się dzieje pod moimi oczami???
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2004-12-06, 13:47   #1
201701051337
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 907

Co się dzieje pod moimi oczami???


Proszę o radę !!! Początek całej historii datuję od momentu wizyty oczyszczającej u kosmetyczki. Od tego czasu, czyli kilka dobrych m-cy nie mogę używać maseczek oczyszczających do twarzy. Mam potworny problem po nich, który objawia się tym, iż po użyciu takowej maseczki od razu pod oczami robią mi się takie suche miejsca-placki;-) nie wiem jak to nazwac i wytłumaczyć, gdyż absolutnie nie stosuję tych maseczek w tym miejscu.Oczywiście omijam okolice oczu jak mogę najdalej. Tzn. wysuszenia te wyszły po 2 dniach od ww.oczyszczania, juz w trakcie gojenia skóry. M-c temu byłam u niej znowy i teraz mam podobne objawy w jednym miejscu koło nosa. Jednak mam tłustą skore, a maseczki jeszcze nasilają ww dolegliwości skorne.Nawet jak smaruję sobie tam jakims natłuszczającym kremem, żeby przy zmywaniu maseczki przez przypadek nie podrażnić tych miejsc to i tak wychodzi mi to prawie po każdym zastosowaniu maseczki. Nie wiem już co robić, gdyż muszę stosować te maseczki ze względu na stan mojej skóry. Poradzcie mi, bo obawiam się, że może to być cos poważniejszego. Byłam już z tym u lekarza, ale przypisał mi maść ze sterydami Cutivate, której też nie powinnam zbyt często przecież stosować. Nie umiem sobie już z tym poradzić.
201701051337 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując