Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-04-26, 11:18   #2149
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
no ,ale pytanie czym ten poziom 10-11 osiągnąć ? jak ptaktycznie wszystkie farby u mnie tak wychodzą na 9 jedynie paleta C12 była jaśniutka

tez zmykam bo znów kości i jelita mi doskwierają
jakbys zostala przy tej londzie z woda 12% to stopniowo beda jasnialy to poziomu 10 na pewno a moze i jasniej... masz tez z tym klopot bo pare razy przyciemnialas i to musi miec czas sie z klakow wyplukac.
znow grypa zoladkowa?

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
Bunny proszę Cię... dwie blondyny szukające sponsora

a to z hurtownią to ojezu! ja bym miał cała palete na głowie, od 12 do 2 i gdzie nie gdzie mixy jeszcze ;D moja głowa byłaby zywa paleta kolorów.
Tobie by włoski wypadły od testowania masek a mi od farb

tylko jakby któreś z nas złapało za nozyczki to płacz murowany bo obydwoje zapuszczamy
a myslisz ze bysmy nie znalezli?
ja bym cie farbowala a ty bys mi wcieral maseczki
ja sobie dam grzywke i konce strzyc spoko!

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
http://www.youtube.com/watch?v=RatQ1u--IxE
Hej piękne
Zaraz mam maturę.
I to tyle,bo nie jestem w stanie o niczym innym myśleć.

Asia
Piękne! Poważnie kurde! Tztztzt
zeby nie bylo- kopniak w tylek na powodzenie i zdaj spiewajaco! to dzis?

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
dzien dobry


no mowie ci masakra oczywiscie najpierw zrobil grunt pod interesy...piwko, slodycze itp. tak sobie lezymy a on "to co pojedziesz ze mna na to spotkanie??" to ja mu mowie ze jezeli w ogole chce jechac to to jest jedyna opcja heheh i uzgodnilismy ze pojade nim ale kiedy to jeszcze nie wiem hheh a myslalam ze dal juz sobie spokój


ja mam ten https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...ra-wersja.html jest taniutki a swietnie dziala na okolice oczu, uzywam go wieczorem przed snem i rano pod makijaz, chociaz nawet jak sie nie maluje to kremik klade i na buzke i pod oczka


ja tez wode to litrami pije. najlepsza zywiec niegazowana, jak patrze jak tem moj pije te niebieskie energetyki czy pepsi to mi slabo, a potem zdziwiony, czymu ma taki brzuch, przciez biega i malo je


Asiu naprawde jest slicznie, za duzo o tym myslisz i za bardzo sie skupiasz na kolorze. spokojnie naprawde bo szkoda nerwow



Bunny błagam

wstałam raniutko, włoski umyłam, jem śniadanko i myślę nad lista zakupów wiosennychchoci aż miałam oszczędzać pieniądze na wylot do Włoch...
toc ja wiedzialam od razu ze tak zrobi, dlatego ci dusze katowalam zebys sobie nie robiala nadzei ze to koniec tematu ja chyba powinnam zostac jakims psychoterapeuta od zwiazkow i opracowywac strategie wojenne
ja tez pije mnostwo wody mineralki ale to dla nereczek robie...

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
2 albo 3, w sumie ta 2 to taka jak ja mam teraz i kolor podobny

Cytat:
Napisane przez aniolek99 Pokaż wiadomość
Hej
tylko na chwilke

Jak sie wykrywa cukrzyce?
Czy na podstawowym badaniu krwi wyjdzie?
Robiłam takie poł roku temu i wszystko było ok.

Wczoraj w necie znalazłam, ze moge potrzec ogorki i przylozyc pod oczy moze to bedzie wygodniejsze rozwiazanie

Musze sie swiatu pokazywac z tymi brwiami nigdy wiecej to sie zawsze zle konczy
cukrzyca wyjdzie juz w badaniu krwi na czczo a przynajmniej jej podejrzenie, nie wiem czy sie cos dodatkowo robi ale chyba nie...
Cytat:
Napisane przez astra85 Pokaż wiadomość
czesc
mam takie pytanie- czy farby ,ktore rozrabia sie w proporcjach 1:1 sa słabiej rozjasniajace od tych gdzie jest 2 razy wiecej oksydantu?
dokladnie jak piszesz. ma to zwiazek z iloscia wydzielanego tlenu podczas reakcji chemicznej.

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
ciesze sie poza rysowaniem, robie zdjęcia tez i do nich pozuje ale to tak w wolnych chwilach. głównie fryzjerstwo i z tym wiążę przyszłość choć ostatnio miałem nie małe zawirowania z szołbiznesem ale nie wyszło.
jaki szolbiznes? beze mnie? wrr...
a tak serio- jaka szkole planujesz? idziesz do tej fryzjerskiej?
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora