Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ściąć czy nie- oto jest pytanie!!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-01-18, 14:58   #21
badzia987
Wtajemniczenie
 
Avatar badzia987
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: 11 m2
Wiadomości: 2 886
Dot.: Ściąć czy nie- oto jest pytanie!!!

Cytat:
Napisane przez **KaNiA** Pokaż wiadomość
majac tak dlugie wlosy mozesz miec tak naprawde kazda fryzure . ja tez radze Ci sciac, ale zanim to zrobisz zoastanow sie nad nowa fryzura i jej dlugoscia zeby nie zalowac . i pozwol sobie na odrobine szalenstwa i idz do najlepszego fryzjera w Twoim miescie ;*

No nie każdą . Znajoma też miała włosy do tyłka i żaden fryzjer nie chciał się podjąć żeby coś jej na głowie wykombinować. U mnie też był problem ale mój mamutek kiedyś był fryzjerem i zrobił mi takie coś fajne na głowie że wszystkim szczęka opadła. Już nie wspomnę ile żelastwa miałam na głowie
Natomiat na wcześniej wklejonym zdjęciu loki utrzymały się jakieś 3-4 godziny pomimo wylania na nie hektolitrów lakieru . Po prostu rozprostowały się pod wpływem ciężaru. A już nie chcę w ogóle mówić że rozczesanie takiego baranka spowodowało nie tylko przypływ frustracji ale kolejny spadek objętości .

Ale mam jeszcze jedno: większość z was mówi aby ściąć włosy ale powiem wam jedną sprawę że mnie denerwują włosy na twarzy. i bym chyba szału dostała gdy za każdym razem gdybym się schyliła to one razem ze mną.
Właśnie miałam wizję jak wpadają do talerza zupy
badzia987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując