Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-03-06, 21:47   #1857
elizabarbara
Zakorzenienie
 
Avatar elizabarbara
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: far far east ...
Wiadomości: 6 814
GG do elizabarbara
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Szlag! Jak już znalazłam podkład idealny w postaci Diora Forever to teraż się okazało, że niestety nie ma w ofercie koloru idealnego dla mnie. Bo o ile 020 tonacyjnie jest dobra, to deczko za ciemna, w sumie ujdzie, ale wolałabym miec dobrany tip top, a z kolei 010 jest pod względem jasności akurat to tak odcień - wpadający w róz juz niekoniecznie Czy tak trudno było im wypuścić 011 o odcieniu żółtym, czy jak?
I informuję, ze po kilkudniowych testach EL Idealist Pore Mininimalizer dla mojej mieszanej cery okazał się strzałem w 10. Dyscyplinuje wydzielanie sebum, zapobiega świeceniu się, nadaje gładkości cerze i ... tak tak - zminiejsza mi pory o jakieś 2/3 widocznosci. Czary jakieś, czary
Razem z Diorkiem tworzą duet nie do pobicia i ryjek wyglada, jak milion $.
Teraz jeszcze czekam aż nowy puder Chanelka wyjdzie, jak się okaze taki sobie to chyba spojrzę w kierunku prasowańca meteorytowego Guerlain, ponoc całkiem całkiem te pudry.
Ja tez testowalam ten EL, o ktorym piszesz i jak bardzo lubie produkty EL, tak ten zupelnie mi nie podszedl. Po wielodniowych testach na roznych podkladach skreslilam go zupelnie z listy produktow do odkupienia - zupelnie nic mi na twarzy nie robil. Nie wygladzal porów, nie nadawał gładkosci, swiecilam sie po tym samym czasie (czy go mialam pod podkladem czy nie) i nie zaobserwowalam zeby zrobil cokolwiek z sebum Zatem kochana, co twarz, to opinia


Wyslalam dzis za 4,55 Baba sie krzywila ale ostatecznie nie miala wyjscia, musiala uznac moje racje, bo ostro z nia dyskutowalam


A co do rózy, to ja posiadam z thebalm i sobie chwale. Mam tez kilka inglotów ... Az wstyd ze nie mam zadnego MACzka ani Chanela He he

__________________
25.II.2014. Emilka i Natalka
30.X.2012 [*]Aleksander


WYMIANKA
elizabarbara jest offline Zgłoś do moderatora