Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-10-09, 11:17   #2263
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
jakiś niezbyt ten dzień.. dziadek w szpitalu wylądował
Oj Smutuś Już doczytałam co się dzieje. Daj nam znać później jak dziadek się czuje.

Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
Ja tak na szybko zapraszam na ciacho
Wyjdź! Albo czekaj... Wszystkiego naj naj najlepszego! Zdrówka, pieniążków, wszelkiej pomyślności i dwóch wywrotek lakierów! Sto lat Aliku kochany Spóźnione, ale szczere. Dobra, teraz dawaj ciacho

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Ja chyba ze dwa czy trzy zamówienia robiłam z tym kodem i było wszystko w porządku. Niewporządku zaczęło się robić jak zaczęli mieszać z terminami
Jeśli następnym razem będzie ok, to zamawiam. Jak nie to niech spadają

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Spamik Na blogu też jest.
Nie ma co się rozwodzić - wkurza mnie ten top - zrobił masakrę przy skórkach i na bokach też, w niektórych miejscach :/
Wooow

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Maluję pazurki.
nie zaskocze nikogo wyborem zapewnie
Zaraz... niech pomyślę... No nie wiem

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Ja dostałam potwierdzenie mailem zamówienia z czerwonym napisem na górze, żeby czekać na kontakt od konsultanta i czekać z przelewem.
Napisalam maila, że ciągle czekam i dostałam zaraz wczoraj odp, że na następnym raz żeby pamietać, zę darmowa wysyłka jest od 50zł tego jakos nie doczytałam. Ale policzyli mi moje 43zł bez wysyłki i tak, przelełam wczoraj i dzisiaj mam już nr paczki, jutro ma być dostarczona.
Ale jak to od 50zł?

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Aktualne mani, Aga narobiła mi ochoty na Essie Mint Candy Apple Wyjęłam go z czeluści szafki więc iiiii jest mani.
Ale śliczne Śliczny kształt, chyba spróbuję

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Aha, a powiedzcie mi, czy pazury moje nie za długie? Bo chcę trochę pociągnąć na długość, ale przesadzić też nie chcę...
Nie, zostaw
__________________
"Nie należy oszukiwać brzydkich dziewcząt."
Prezio paczy.
Widzi.
Kontroluje.
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora