Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - potrzebuję odmiany :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-02-05, 20:26   #13
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: potrzebuję odmiany :)

Cytat:
Napisane przez olcia88 Pokaż wiadomość
nie obrażam się, spoko tego w końcu chciałam. Tak sobie napisałam że potrzebuje odmiany w ciągu ostatniego roku schudłam 17 kg i ogólnie mi się zmieniła sylwetka jak również buzia i stąd moje marudzenie pt: "chce coś zmienić ale nie wiem co...."
Nie mam fotek bez grzywki bo od jakiś 8 lat noszę grzywkę tylko wcześniej miałam prostą fryzurę do ramion, potem na bok a na końcu tą ze zdjęcia. Ten blond jest jasny ale nie aż tak jak na fotce...tzn nie wpada w biały coś podobnego jak ma Marysia z Pierwszej Miłości :P Tylko co zrobię fotkę to one takie wychodzą. A poza tym mam dość tego że po 2 tygodniach mam na odrostach pięknego żółtego kurczaka
Wielkie gratulacje za te 17kg
Nosisz grzywkę bo masz wysokie czoło? Jestem baaardzo ciekawa jakbyś wyglądała bez bo masz ładną buzię ale ta grzywka strasznie Cie przytłacza. Ja jestem blondynką od niedawna (choć nie tak jasną) i jak na razie to co niweluje tzw kurczaka to na pewno szamponetka Mariona platynowy blond. Dobre opinie ma też plukanka Delia srebrna (zerknij na blogu Blondbunny).
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując