Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IV
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-20, 17:47   #4902
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IV

Wklejam zdjęcie paletki Jest absolutnie boska, zakochałam się w niej Chyba jej nie dotknę

I oczywiście bez przygody by się nie obyło As always Paletkę dostałam bez aplikatora z fancy napisem "Marc Jacobs" W sumie to niby nic, ale chciałam go używać do tego brokatowego cienia, zawsze tak stosuję takie cienie, wtedy się nie sypią I sobie myślę a co, napiszę do Syfory, zobaczymy co odpiszą W odpowiedzi dostałam, że próbowali się ze mną skontaktować telefonicznie ale mój nr nie odpowiada (zablokowany jest nadal ) więc poprosiłam, żeby zadzownili na domowy i podałam im nr Pani była bardzo przejęta i powiedziała, że nawet kontaktowała się z producentem czy kimś takim i on potwierdził, ze rzeczywiscie powinien być ten aplikator załączony do palety. No i pani już chciała kuriera wysyłać, żeby zwroty itp, ale stwierdziłam, ze gra nie jest warta świeczki i że już trudno I tym sposobem Pani zaproponowała mi, że dostanę za to 20 zł do wykorzystania W sumie fajnie Za głupi aplikator zarobiłam 20 zł
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC07854 (Copy).jpg (135,2 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC07864 (Copy).jpg (139,5 KB, 71 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC07867 (Copy).jpg (88,0 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC07868 (Copy).jpg (140,6 KB, 44 załadowań)

Edytowane przez xPoziomkax
Czas edycji: 2015-03-20 o 17:50
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora