Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-06-20, 17:06   #4604
Hanan26
Zakorzenienie
 
Avatar Hanan26
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 4 343
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Daję ostatnią szansę Evelinie. Wszystkie porozdwajane, już mi brak słów. Powoli dojrzewam do decyzji o posprzedawaniu laksów i rzuceniu tego w ☠☠☠☠
piona, też chciałam to olać :P

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;51798457]Ja już chyba 3 czy 4 buteleczkę Evelinki używam.Niby nic się nie dzieje,ale jak skończę to spróbuje odżywki z GR.[/QUOTE]

ja liczę, że ta czarna mi pomoże

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;51804170]Studiuje więc ucze się do egzaminów.Został mi ostatni,chyba najprzyjemniejszy bo z logiki [/QUOTE]

boszz, logika, moja zmora z przeszłości podziwiam Cię

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Cześć Wam Coś ostatnio nie mam czasu na forum.. ajj..

Na dobry wieczór wrzucam mani! To są już moje ODROŚNIĘTE paznokcie.. także możecie sobie wyobrazić co było zaraz po piłowaniu.
hej
no piękne kolorki i pazurki ładniutkie

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Hehehehe to ja może obrazowo wytłumaczę
Wyobraź sobie, że w momencie złamania masz paznokcieć na zero a spod niego wystaje taka falbanka skóry. Wierz mi to obleśniejsze niż najgorsze zarośnięte skórki..
Albo masz śliczne dłuższe paznokcie, a po każdym umyciu rąk ten przyrost jest przesuszony i wygląda dosłownie jakby pod paznokciami walały się złogi martwego naskórka. Coś jak złażąca skóra z pleców poupychana pod paznokciami.
boszz, Mgieła, jadłam opisałaś to baardzo obrazkowo

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Ja po winiaczu wypitym z moim prywatnym chłopakiem idę spać...
Mam najsłabszą głowę na świecie, wypiłam dwie lampki i już mam helikopter w ogniu.... To chyba starosc. Śpie
a tam, mnie nie przebijesz po połowie piwa zaczynam się szczerzyć, a po całym to już źle widzę i się ze wszystkiego śmieję

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
wstawiam mój letni mix i lecę nadrabiać
to złotko mnie zauroczyło! jest wg mnie super ciekawe, choć na zdjęciach nie wyszło tak pięknie jak na żywo, w sumie w butelce fajnie widać bling.
cudowne muszę mieć to złotko

Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość
Hej.
Przedstawiam Wam moje najkrótsze w historii paznokcie..
ładne króciaki

Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość
A takie zrobiłam jubilatce
Była bardzooo zadowolona
(ręce żółte od samoopalacza)
ładne kwiatuszki tylko srebro mi się nie podoba :P

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
dżem dobry, powracam na wakacje na łono ęternetu
także moje ulubione pazurki muszą być obejrzanymi


u mnie tylko tyle, że dużo pracuję, dużo choruję niestety (ciągle jakieś przeziębienia i infekcje się mnie czepiają), przeżyłam wielkie rozstanie z jeszcze większym powrotem do Sylwestrowego
paznokcie obecnie nie posiadam i ścinam włosy chyba do ramion, bo mam ich dość
jeeej, Malinka super, że wracasz


mam nadzieję, że nic z cytowania mi nie ucięło, bo nie pamiętam

---------- Dopisano o 18:06 ---------- Poprzedni post napisano o 18:05 ----------

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość

Mani mam, padło na ciemny podkład gdyż testuję nowy top coat (sprawdzam prędkość pojawiania się bieli na końcach) a co można innego zdziałać na ciemnym podkładzie jak nie stemple? Niezwykle ciężko jest odczyścić złotko ze skórek wydaje się, że niby są czyste a ustawi się dłoń pod innym kątem i coś tam się gdzieś mieni Trochę barokowo / tapetowy klimat
prze-cud-ne jaki top testujesz?
__________________
Jeżeli czegoś nie wolno, a się bardzo chce, to można.
Hanan26 jest offline Zgłoś do moderatora