Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXV
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-17, 11:58   #1482
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXV

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Mnie Burberry nie kusi. Kiedyś byłam napalona, ale entuzjazm minął chcę Givenchy może coś na prima aprilis rzucą?
A którą chcesz z Givenchy?

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
nie było info ile pojemności mają te maski ale chyba wszyscy wyszli z założenia że więcej


a w tej rzodkiewie z Bvlgari na pewno było 15 ml którejś Omnii - tej czerwonej, do tego było jeszcze coś innych marek - jakieś dwie rzeczy ale nie pamiętam co
No 3 ml to przegięcie 7 to można się zastanowić, no nic 200 zł w kieszeni, będzie jakiś pędzel

Cytat:
Napisane przez Margo25 Pokaż wiadomość
Znalazłam podgląd w zamówieniu, szminka Shiseido i baza Clarinsa
To już wiem czemu nie brałam tego pod uwagę. Ja to od razu rzuciłam się na pielęgnację i dobrze na tym wyszłam, teraz też bym jeszcze raz to przygarnęła
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora