Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-05-29, 10:33   #3618
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Dzień dobry
aniyam


Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
dobrze że chociaż u Ciebie ze zdrowiem wszystko w porząku trzymaj się i nie poddawaj


Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
myślę że gdyby ktoś te miejsca doinwestował i odrestaurował to byłoby tam bardzo ładnie. Na razie to wstyd dla miasta że to tak wygląda jak wygląda - tyle turystów tam codziennie przychodzi, zwiedza a te kamienice odrapane i rozwalające się. Porażka.

---------- Dopisano o 11:23 ---------- Poprzedni post napisano o 11:21 ----------



powodzenia! ja zaczęłam biegać. Nie znoszę biegać ale rower mi się zepsuł mam plan zatrudnić trenera i zrobić coś z ciałem ale najpierw muszę trochę formy nabrać bo jak się tam przy nim po 2 minutach biegu zasapię na śmierć to wstyd
Powodzenia !!!
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora