Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Differin - mam dosyć
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-04-25, 09:14   #1172
lemonka
Zakorzenienie
 
Avatar lemonka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 974
Dot.: Differin - mam dosyć

Cytat:
Napisane przez TimeToVW Pokaż wiadomość
Witam wszystkich serdecznie. Na imię mam Łukasz i sam stosuje kurację Differinem dość długo. NIestety efekty nie są zbyt zadowalające. Głównie objawia się to na linii T. Najbardziej nie drażnią mnie już same wypryski tylko przebarwienia i zaskórniaki :/. Jednocześnie stosuje Cetaphil emulsje 2x dziennie i krem tej samej firmy do nawilżania. Może ktoś z was zna jakiś produkt na rynku dobrze likwidujący przebarwienia, który można stosować z Differinem (oczywiście nie naraz pozdrawiam serdecznie!!
Cytat:
Napisane przez dagna1 Pokaż wiadomość
dziewczyny Wy uzywacie przy differinie (ja mam zel) jakis krem nawilzajacy? mozna go w ogole stosowac,czy nie? na differinie jade tydzien i moja skora BARDZO sie luszczy. ten etap po jakims czasie sam minie? sama juz nie wiem,czy uzywac cos nawilzajacego,czy przeczekac ta faze.... jeju no
Cytat:
Napisane przez fugeela Pokaż wiadomość
Dagna, nawilżanie jest konieczne przy Differinie! Nie można nakładać go razem z kremem, ale jesli tak ci się łuszczy skóra to może używaj na przemian - jedna noc Differin, jedna nawilżacz. I w dzień oczywiście koniecznie filtry co najmniej SPF 30.


TimeToVW, słyszałeś o Acne Derm? Nie wiem czy można go stosować równoczesnie z Differinem, musisz poszukać w tym temacie http://www.wizaz.pl/forum/showthread...e+derm&page=62
On jest na przebarwienia między innymi.

Ja zakonczylam juz kuracje differinem jakis czas temu.. i kurcze widze ze moj lekarz prowadzil mnie zupelnie na opak co do tego jak piszesz fugeela..

Jezeli chodzi o nawilzanie przy Differinie to mowil stanowcze NIE! ..powtarzal zluszczamy, zluszczamy.. i faktycznie mialam taki etap ze skora luszczyla mi sie strasznie.. ale dzieki temu moim zdaniem mogla sie oczyszczac dokladniej..

Co do przebarwien to moim zdaniem jednoczesne stosowanie Differinu i czegos na przebarwienia,blizny nie jest najlepszym pomyslem.. wedlug mnie blizny i przebarwienia mozna niwelowac, zluszczac w momencie gdy skora jest wyleczona z tradziku, krostek itd..
__________________
Ja To Ja.... jestem księżniczką..

...tylko oczy podkrążone i zgubiłam gdzieś koronę


nie lubię: zimnej herbaty, nijakich potraw, letnich uczuć
lemonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując