Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-06-08, 13:56   #1244
2011801131227
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 723
GG do 2011801131227 Send a message via Skype™ to 2011801131227
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez mulier Pokaż wiadomość
Dziewczyny, nie wiem w którym wątku to wpisać - wpisuję tu, bo tu prowadziłyśmy dyskusję na ten temat - chodzi o korektor medium i jego zielone podtony.
Właśnie dokonałam testu korektora Amilie (ta druga, nowa polska mineralna firma) o kolorze Medium. Dorzucili mi go jako gratis do zamówienia. Moim zdaniem to jest złoty środek dla dziewczyn, które boja się trochę korektora Annabelle Dark a z kolei którym w Annabelle Medium wychodzą zielone podtony. Kolorek Amilie Medium to jaśniuteńki śmietankowy beżyk bez zieleni! Pięknie się rozprowadził, cienie pod oczami pięknie pokrył i jak na razie nic zielonego się nie przebija. Zrobię na początku przyszłego tygodnia fotki porównawcze. Może komuś to pomoże w wyborze.
Tylko zastanawiam się do którego wątku to wrzucić.... Nie chcę pisać o Amilie w wątku o Annabelle Zrobię może porównanie Annabelle Dark i Amilie Medium.... Sama nie wiem
muszę spróbować..tez mnie w annabelle drażnią te zieloności. dużo dałaś za ten korektor?
2011801131227 jest offline Zgłoś do moderatora