Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - NEONAIL- lakiery hybrydowe
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-21, 10:29   #2498
Katka20
Rozeznanie
 
Avatar Katka20
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: tam nie tutaj
Wiadomości: 945
GG do Katka20
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Katka20 Pokaż wiadomość
Tak u mnie była przez większą część dnia. Pracuje w centrum handlowym więc jak trochę powiało to paznokcie były piękne jagodowe, ale jak zrobiło sie duszno to już barbie róż, jak coś na telefonie robię to całe różowe, przy kompie - ciemne końce lub całe. Na przystanku w słońcu - wszystkie poza maluchem miały ciemne końce albo było ombre. Czasem jedna ręka jest jasna, a druga się zmienia.
Ale to na pewno też zależy od koloru i co tu dużo mówić- od temperatury ciała.... Jak czułam że mi zimno to widziałam jagodę ale tak chłodnawo - robił się brudny róż, taki szarawo fioletowy.

Ogólnie to jest bardzo fajne. Moje paznokcie szybko rosną i hybryda to jest max półtora tygodnia. No i nie trzyma się aż tak niezależnie czy robię sama czy u kosmetyczki. Więc dłuższe noszenie koloru to mega nuda. A tu prawie bez przerwy paznokcie się zmieniają, szkoda tylko że dali same kolory żarówy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kurcze patrzę na fb NN i widzę, że mój lakier wygląda jak Purple Bunny, dodałam zdjęcie swoich paznokci i chwilę korespondowałam z nimi, sprawdzą czy na pewno mam dobry kolor bo powinien być inny. Wysłałam zdjęcia buteleczki i składu oraz paznokci i zweryfikują. Ale jaja [emoji3] ciekawe co dalej?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Katka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując