Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Sierpnióweczki 2016! Część V.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-06-18, 20:55   #4969
superhuman
Zadomowienie
 
Avatar superhuman
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 286
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część V.

Cytat:
Napisane przez florencee Pokaż wiadomość
To dobrze, że jesteście zadowoleni na tę 4+, szkoda że z montażem było ciężko.
Czasem to jest hardkor, pamiętam jak skręcaliśmy szafę z Agaty, instrukcja była okropnie napisana/narysowana, od rana do nocy to trwało, a uczestniczyły w akcji 4 osoby. :P




W sumie nie pomyślałam o tym! Popatrzę.




Teraz też się skłaniam trochę bardziej ku tej koncepcji z Ikeą i szafą na wymiar, w poniedziałek podzwonię i popytam jakie by były terminy.
Może koleżanka nieobeznana z tematem brzuchów i wyobrażała sobie je gdzieś pod brodą.




Fajnie, że czeka Cię teraz trochę ciszy w domu.
Dobrze że już masz szczegółowe informacje o porodach w tym szpitalu i że nieźle to wszystko wygląda. Spoko podejście mają z kroczem. Szkoda, że w wodzie nie da rady. :/

Muszę się wybrać na zwiedzanie oddziału obiecane w szkole rodzenia w końcu, na SR aż tyle nie mówili zachęcając do tego indywidualnego zwiedzania i dopytywania.




Zawsze coś, najtrudniej zacząć.




O rety, nie mam pojęcia, u mnie tylko egzema i kichanie jest od kota. Może faktycznie podrażnienie? Oby szybko przeszło.

---------- Dopisano o 21:45 ---------- Poprzedni post napisano o 21:43 ----------




Brawa za tak zaawansowany tydzień!
I prania oraz prasowania, a także załatwienie innych spraw.

---------- Dopisano o 21:48 ---------- Poprzedni post napisano o 21:45 ----------

Strasznie mnie rozbolały plecy na dole po prawej stronie. :/ Nie mogę się ułożyć ani usadzić w żaden sensowny sposób.


My składając łóżko z ikei w styczniu tez mieliśmy trochę przebojów najpierw skręcał TZ z bratem a pózniej patrząc jak im to idzie wkroczyłam ja z dziewczyna brata a oni poszli na spacer z psem - jak wrócili mogli zarzucać materac [emoji3]

No to żeby było śmieszniej - koleżanka ma córkę [emoji3] wiec w ciazy była [emoji3] myśle ze to złośliwie

Współczuje bólu pleców jak już wcześniej wspominałam mnie często łapie po lewej stronie z boku albo pod łopatka w sumie cieżko zlokalizować to tez pózniej cieżko mi sie ułożyć.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
superhuman jest offline Zgłoś do moderatora