Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - olej kokosowy
Wątek: olej kokosowy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-05-08, 22:00   #161
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: olej kokosowy

Cytat:
Napisane przez ningio Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź
OK poszukam takich sklepach Jak znajde dam znać gdzie żeby inni nie musieli już szukać A może doradzicie do można dodać do tego olejku w takim razie Bo z tego co czytam daje się go na suche włosy przed myciem a potem dopiero szampon/odżywka. Na razie wyczytałam o rycynie i słodkich migdałach ale może jakas z was ma fajny przepis na taka domowa maseczka dla włosów codziennie prostowanych i baaardzo rozdwojonych ((
Jesli bardzo rozdwojone - nic tylko podciac

Od siebie moge Ci polecic roznorodne mixy w zaleznosci od tego co masz pod reka

Jesli nie mam ochoty na mikstury nakladam wieksza ilosc samego oleju na wlosy i chodze tak od od 20 min do 1 h. Kiedy jednak mam ochote sie pobawic do miseczki wkladam wszystko jak leci Olej kokosowy, ze slodkich migdalow, miod, 2 zoltka, czasem oliwe z oliwek, olejki eteryczne dla zabicia smrodku po jajku, czasem troche jogurtu naturalnego. Wszystko dokladnie mieszam i nakladam na wlosy stara szczoteczka do zebow Po godzince myje dokladnie wlosy i sa cudownie miekkie, gladkie i lsniace

Aha i czesto po myciu wcieram odrobine kokosa w mokre badz juz suche koncowki, przez co sa blyszczace i dobrze nawilzone

Edit: Myslicie ze mozna do takiego mixa dorzucic troche protein/mleczek/keratyny? Nie pogryzie sie to to ze soba?
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując