Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Trądzik -wątek zbiorczy -przeczytaj zanim założysz nowy wątek !
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-08-04, 19:11   #163
Suqub
Zakorzenienie
 
Avatar Suqub
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 039
Dot.: Trądzik -wątek zbiorczy -przeczytaj zanim założysz nowy wątek !

Cytat:
Napisane przez nadzessa Pokaż wiadomość
Hej, mam takie pytanie. Otóż może nie mam strasznego trądziku, zazwyczaj wyskoczy mi pare niespodzianek gdy nadchodzi @. Moim najgorszym problemem są rozszerzone pory i zaskórniki. Wyglada to troche jakbym miała przesitkowaną cere, może troche przesadzam, ale czasami po całym dniu jak np. podkład wchodzi w rozszerzone pory wygląda to naprawde nieestetycznie. Zaskórnikow tez chciałabym sie pozbyc. Probowałam różnych maseczek itp, daja efekt bardzo znikomy. Dlatego chciałabym zapytać sie o peelingi u kosmetyczki, np kawitacyjny? Lub jakies inne dostepne zabiegi oferowane przez kosmetyczke. Może mikrodermabrazja, czy cos w tym stylu? Co lepsze?

Co do peelingu to najlepiej pogadaj z osobami z Twojego miasta które już robiły takie zabiegi i w jakich salonach. Znajoma poszła z taką niewiedzą i teraz ma nieestetyczne, brzydkie bruzdy na twarzy. Okazało się,że kobieta nie miała odpowiedniego szkolenia i dziewczynie cerę zniszczyła.
__________________
"Nigdy nie narzekaj, że masz w życiu pod górkę, jeśli zdecydowałeś, że idziesz na szczyt".





I picture you in the sun wondering what went wrong...
Suqub jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując