Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rzęsy do nieba jak z reklamy!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-12-31, 17:29   #17
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Porost rzęs

Cytat:
Napisane przez aniczka90 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny !

Mam sprawę A bardziej moja mama, ale wstydzi się ( nie wiem czego ) sama założyć wizaż i zapytać, więc oto jestem
Mianowicie, moja kochana rodzicielka ma rzadziutkie rzęsy, od kiedy pamiętam męczyła je niebieskim tuszem z Bell albo czymś podobnym w kolorze by choć trochę je zarysować.
Ostatnio moja buszująca po internecie Mama znalazła leki ze skutkiem ubocznym - porostem rzęs... Słyszałyście żeby ktoś chciał by oddać, czy np. pozbyć się, sprzedać ? Cokolwiek ? Jeden to Lumigan drugi Bimatoprost...
Nic ją nie powstrzyma przed bujnymi rzęsami a sztuczne czy doczepiane odpadają, bo bardzo pogarszają stan jej naturalnych a odżywki nic tak na prawdę nie dają... :/

Będę wdzięczna za każdą wskazówkę
ale po co mama chce ten lek kupowac, jak moze odzywke z ta stabstancja z leku. Sa juz takie odzywki z lekiem na zacme czy jaske( juz mnie sie te choroby myla) , sporo dziewczyn na blogach o nich pisze i pokazuje efekty. Tylko oczywiscie efekt tra tak dlugo jak sie tej odzywki uzywa, no i ona tania nie jest trzeba sie szybkowac na wydanie stowki. zajrzyj na KWC i tan zdaje sa juz one recenzowane
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując