Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-02-05, 21:58   #4515
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Dziewczyny wklejam swój mały zbiór naturalnej pielęgnacji

Z produktów Baikal Herbals jestem wstępnie bardzo zadowolona

Myślę nad dalszym urozmaicaniem mojej kosmetyczki kosmetykami naturalnymi, ale sama nie wiem od czego zacząć Tzn zacznę pewnie od peelingu z BU, ale co dalej, to nie wiem
Super początek. Peeling enzymatyczny wspominam pozytywnie. Wiem, że jakiś czas temu zmienili dostawce i teraz różni się składem

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Śliczny zbiór



Płyn micelarny, ja uwielbiam ten Alphanova Bebe woda do mycia i polecam Poza tym gąbeczki celulozowe Callypso do nabycia w rossie, 4 zł za 2 szt i w sumie masz już wszystko, tak mi się wydaje, w swoim czasie polecam też zakupić spirulinę, ale nie pachnie jak Koko szanel, przestrzegam i jakieś mydełko



Dość ciężki skład, jeśli masz skłonność do zapychania, to uważaj. Nie bez powodu pisze "SOS", czyli raczej zalecany do doraźnego użycia raz na jakiś czas, przynajmniej ja to tak rozumiem.
Kasik, a jaką Ty masz cerę?
Spirulina to mój must have. Zaraz wypróbuję wersję z jogurtem naturalnym. O dziwo jeszcze nie tego nie zrobiłam

Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość
Czas żebym się przywitała .
Czytam Wasz wątek od dawna i regularnie, nie ukrywam że jest dla mnie skarbnicą wiedzy.
Kiedyś już próbowałam porzucić "tradycyjne" kosmetyki na rzecz naturalnych, ale za mało wiedzy i samozaparcia i niestety nie wyszło. Poza tym trafiałam na kosmetyki, które mnie odrzucały, jak np. szampony o konsystencji gluta, no nie mogłam się do nich za nic przekonać . Ale czytanie wątku skutkowało kolejnymi próbami i teraz moja "kolekcja" kosmetyków naturalnych przedstawia się jak na zdjęciach . Czekam na zamówienie z NoaLab .
Wciąż jeszcze zużywam zapasy kosmetyków "tradycyjnych", ale teraz już zastępuję je naturalnymi.
Padłam. Cudowny zbiór. Widzę też lubisz p&r i phenome. Jak się sprawdza to serum z Organc Therapy

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Powiedz mi, jak się spisują te balsamy do ciała z Pat&Rub?

Allep chcę wziąć ze sklepu zielarnia24. W ogóle, to chciałabym tam robić większość swoich naturalnych zakupów
Pozwole sobie odpowiedzieć. Polecam wpierw wypróbować którykolwiek. Ja mam tak z tą firmą, że zwykle na początku odnoszę się z dużą rezerwą do niemal każdego kosmetyku. Mam początkowo problemy z użytkowaniem. Ogólnie jestem na nie. Po czym kocham bezgranicznie . Masełka polecam nakładać jeszcze na wilgotną skórę. Zresztą tak radzi producent. W przeciwnym razie wydaję się całkowicie niewydajne i maże się po skórze. Stopień nawilżenia jest wystarczający. Dodam, że nie mam suchej skóry jeśli co jakiś czas nawilżam ciało.
Ogólnie jestem na tak.


jadzia_jadzia

Każda z nas przeklina ten dzień tak po troszku troszeńku
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora