Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ... teściowa i problemy po raz enty
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-09-23, 15:49   #8
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: ... tesciowa i problemy po raz enty

Cytat:
Napisane przez kafetka Pokaż wiadomość
mam dosc powazny problem i postanowilam wam sie wyzalic...i posluchac opinii o calej mojej sytuacji i wyjciu z niej.Otoz 3 miesiace temu wyszlam za maz (dodam ze po 3 latach chodzenia) i zamieszkalismy z mezem u tesciowej mialo byc idaealnie duze mieszkanie i tylko ona stara schorowana...otoz realia okazaly sie inne tesciowa do niczego mnie nie dopuszcza sama gotuje,robi zakupy,sprzata,pierez ,a ja mieszkam tam jak w hotelu!! zabiera jak twierdzi na zycie cala rente po ojcu mojego meza i ciagle gada jak to jej ciezko...,ale problem zaczyna ie dopiero wtedy gdy zaczynam mowic mezowi o tym ze nie podoba mi sie zycuiie "jako nie do konca zaakceptowany dodatek" dopasowany do mamusi...Maz ma jakby klepki na uszach i wszystko konczy sie placzem i krzykiem mam juz tego dosyc... jestem ciagle zdenerwowana i smutna nie chce mi sie zyc jak mozn a wyjsc z takiej sytuacji?? nie wiem!!ciagle tylko wysluchuje jak bardzo nie chce zrozumiec mamusi i bbraci ,ktorzy mimo ze z nia nie mieszkaja wlaza jej caly czas w d... moe ktos mi pozmoze bo ja naprawde nie mam juz sily...
Jejka... chcialabym miec takie problemy
Po pierwsze - pogadaj z męzem o powiedz jasno, ze takie traktowanie ci sie nie podoba i od następnej wyplaty rpzechodzicie na wlasny garnuszek - sami gotujecie dla siebie, sami sobie robicie pranie, sami sprzątacie tę cześć mieszkania, którą zajmujecie. Dajecie po polowie do czynszu i jestescie jakby "niezalezni". A jesli i to ci nie odpowiada to skoro tesciowa jest na tyle samodzielna - wyprowadzcie sie. Nie wiem w czym szukasz problemu :/
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując