Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-13, 07:37   #294
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość


Spamuję aktualnymi, przed chwilką zmalowane (PS. biel znowu z GR- lakier jest osom <3, dżety z Chin):
takie połączenia zawsze super

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;61495036]

U mnie bieda kształtowa i skórkowa:
[/QUOTE]

kształt i lakier są okej! tylko skórki wyleczyć, oby szybko

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
ja się zastanawiam, jaki może być lakierowy dupe Sleeping Beauty, na pewno jakiś by się znalazł. wydaje mi się, że to coś pomiędzy Chinkowym FFF i Sun of a peach na jakiś grupach patrzyłaś?
u mnie te starte końcówki to akurat była kwestia lakieru, który posłużył mi za bazę, jedyny Rimmel, który mi spie*dala z końcówek
to on aż taki pomaraćzowy i neonowy jest? mi po zdjęciach wydaje się słabszy i bardziej różowawy i jeśli miałabym szukać odpowiednika tak na oko to bym stawiała na Orly Trendy pomijając drobinki ofkors.

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Mam białasy na blogu sporo zdjęć
super ta biel z dodatkiem i nawet naklejki mi się podobają, tylko nieco mnie drażni ich ułożenie względem czubka paznokcia

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;61663886]

Ja mam mani - elegancko rozmazane stemple Odbijałam tym błękitnym Bellkiem Hypoalergenic i średnio się do tego nadaje, a na dodatek użyłam świeżo otwartego Diamond Flash i dlatego tak jest, a nie bardzo mi się chciało od nowa malować
[/QUOTE]

poza tym, że rozmazane to super
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując