Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-07-26, 16:09   #2587
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Cytat:
Napisane przez AgataWozniak Pokaż wiadomość
Ja wlasnie wrocilam z szybkich zakupów, ale takich maleńkich
W S. kupiłam lakiery do pazurów http://www.sephora.pl/Makijaz/Paznok...okci/P2174016- na zestaw z czerwonym wchodzi 29,90
Maseczke originsa w mini wersji z grzybkami
Świeczkę zapachową S. za cale 4,90
To wszystko w czerwonym pudełku

W Ziajce wzięlam peeling do twarzy i ciała, a co, całe 6,30 a gratis ze 20 próbek

I kolorowanke antystresową wraz z zestwem cienkopisów... Zobaczymy czy zadziała
Super zakupy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:09 ---------- Poprzedni post napisano o 17:09 ----------

Cytat:
Napisane przez agnes_bdg Pokaż wiadomość
wczoraj dostałam boxa tzn nie dostałam boxa, sam krem, ani żadnej karteczki z wyjaśnieniem, ani żadnego maila, nic Przecież w piątek już wiedzieli o co chodzi, czy to na serio tyle kosztuje, zeby równolegle do wysyłki produktu poinformować o problemie.
Serio myślę, że S. sądzi, że część osób poszkodowanych odpuści temat
wysłałam maila i czekam na odp.

wstawiam fotkę złotego Korsa. Jeszcze się waham ale chyba go zostawię, aczkolwiek ten złoty jest bardzo błyszczący, myślałam, że będzie bardziej dyskretny.

I co dziwne, myślałam, że kupuję ten sam model jaki mam czerwony , ale złota jest minimalnie większa i ma szersze rączki.
Magdalena, jak Ci się nosi ten gold?
Sliczne Korsiki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora