Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ból ucha
Wątek: ból ucha
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-04-06, 14:05   #14
ever-dream
Wtajemniczenie
 
Avatar ever-dream
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 491
Dot.: ból ucha

Cytat:
Napisane przez aiko83 Pokaż wiadomość
a ja od wczoraj umieram z bólu lewego ucha wczoraj byłam na basenie i możliwe, że sobie przewiałam potem w samochodzie (otwarte okno, bo tak gorąco było) niestety bolą mnie też zęby po lewej stronie ;/ zwłaszcza te na dole, ale górne też. I teraz jestem w kropce, bo nie mam pojęcia co jest przyczyną, a co skutkiem ;/ mam arę dziurek, które właśnie stopniowo leczę, do tego mam oba zęby mądrości po tej stronie, co też może być źródłem bólu, ale chwilami boli mnie tylko ucho, a nie zęby, a czasami jest dokładnie na odrót :/ do tego promieniuje czasem az do skroni, za ucho i tak jakby na policzek, ból nie jest pulsujący, tylko taki bardziej stały. A do tego nie do zniesienia;( pół nocy nie spałam, leki praktycznie nie pomagają. Dentystę mam o 16, ale nie wiem czy będzie w stanie jednoznacznie stwierdzić przyczynę. :/ Miała któraś podobnie? Co może być źródłem bólu?
Mnie bolały zęby jak miałam zapalenie ucha Wiem jednak, że może być też odwrotnie więc to nie jest żadna reguła. Niestety tylko lekarz może to stwierdzić. Idź do ogólnego i zajrzy Ci do ucha i już będzie wiadomo czy jest z nim coś nie tak
__________________
"A ci, którzy tańczyli, zostali uznani za szalonych przez tych, którzy nie słyszeli muzyki".
ever-dream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując