Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-03-03, 12:22   #575
Mloda
Zakorzenienie
 
Avatar Mloda
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Frankfurt am Main
Wiadomości: 6 541
Send a message via Skype™ to Mloda
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Cytat:
Napisane przez Nonah Pokaż wiadomość
Nazywam się Nonah i jestem uzależniona od kosmetyków

Masz dokładnie ten brązer ze zdjęcia? To jakiś shimmer, a ja mam matowy. Powinnam zainwestować w ten?
Dzien dobry. Mówia na mnie Mloda i jestem kosmetykoholiczka . Pojutrze mina 2 dni jak nic nie kupiłam (zaraz ide do centrum... na pewno do drogerii wejde )

Nonus bronzer jest matowy- pod spodem załaczam zdjecia.
EDIT: zapomnialam dopisac- tam na rece jest tak mocno pociapane, jak sie ładnie na buzi rozetrze to inaczej wyglada.

Cytat:
Napisane przez emalia30 Pokaż wiadomość
zapomniałam,ale sobie przypomniałam cos (lepiej pozno niz pozniej -cytuje Młoda )
wiec kochanie pytalas sie co to jest wygladzacz z Dior ( tak mi pracujaca w tej firmie Polka przetlumaczyla)
wiec dokladna nazwa po ang jest Lip Polosh smoothing lacquer ja mam nr 003
No tak ale to jakas pomadka jest, błyszczyk? Co do daje? Naprawde wygładza usta jak sa np spierzchniete? Polecasz?
100 pytan do....

Cytat:
Napisane przez sylwia532 Pokaż wiadomość
Młoda hehehehe się usmiałam o sprayuwy macie dość blisko do PL-my raz puściliśmy się autem-mój Tż nie lubi latać-w zasadzie przed startem już śpi a ja mam ostrą chorobę lokomocyjną-samochód to przekleństwo dla mnie.......
chociaż teraz w czerwcu tez jedziemy-ale w planach mamy tydzień zwiedzania Francja,Niemcy,Holandia
Z Wami- tzn z odległoscia to ja sie nawet nie mierze. To jest jedna z przyczyn czemu Niemcy, a czemu nie Anglia- za daleko do domku.

A gdzie w Niemczech bedziecie? Moze Frankfurt nad Menem? Zapraszam do mnie

Gioseppe teraz juz nie wiem czy za drineczka podziekowałam, w razie jak by nie to dziekuje

Kkaska dzieki za odp
__________________
Nie zgadzam sie na kopiowanie i rozpowszechnianie moich zdjęć!!!

Młoda bloguje- http://www.82inez.blogspot.com/
Młoda rozbija sie na YT http://www.youtube.com/user/82Inez

Edytowane przez Mloda
Czas edycji: 2010-03-03 o 12:24
Mloda jest offline Zgłoś do moderatora