Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-03, 16:13   #594
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość
troche neta nie mialam a juz nie nadazam za Wami

Do Agabil i Yen i innych
Sposoby by lakier trzymal sie dluzej na paznokciach?
najpierw 1 warstwe np bezbarwna dac pozniej lakier i na to utwardzacz tak?
(dluugo mi to schnelo wszystko i po 2 h od tego i tak mi sie spodnie na 1 pazurku odbily.. a myslalam ze juz suche)
Ale moze cos doradzicie.
nie na bezbarwny lakier dajesz na goły paznokiec albo na specjalną bazę która nie jest gładka-to zwiększa przyczepnośc lakieru właściwego.


by lakier dłużej się trzymał:
  • trzeba odtłuścić płytkę przed malowaniem. I to nie zmywaczem który używamy normalnie bo często zawiera on wszelkie olejki itp a najlepiej acetonem
  • paznokcie nie mogą być rozmiękczone np. kąpielą
  • jeśli decydujesz się na bazę pod lakier nie stosuj przypadkowych produktów, to musi być specjalna baza pod lakier która nie jest gładka tylko lekko chropowata (wtedy lakier do niej przywiera i nie odpryskuje)
  • raz w tygodniu poleruję płytkę paznokcia by była w miarę gładka
  • nakładam lakier cienkimi warstwami i czekam aż każda dokładnie wyschnie. Lepiej nałożyć dwie cienkie warstwy niż jedną grubą
  • top coat czyli utrwalacz lakieru nakładam na koniec, gdy mam pewność że lakier wysechł. Bardzo fajne są wszelkie przyśpieszacze powodujące że lakier wysycha o wiele szybciej
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora