Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-11-19, 11:45   #793
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
A Tobie się udało je kupić? Kojarzę, że miałaś chęć na 3 sztuki...
Był tylko złoty paskud jak zawitałam do Natury.

---------- Dopisano o 12:45 ---------- Poprzedni post napisano o 12:43 ----------

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
Sniegowa wstałam, siadkłam na krzeslie i siedziałąm, weszła moja współlokatorka bo chciała się zapytać czy granat i czerwień do siebie pasują weszła i zamarła jak mnie zobaczyła. Podobno wyglądałąm na zdruzgotaną a oczy miałąm pełne łez, bo nie mogłam, się otrząsnąć. Bo cały sen udawałam, że wcale m,nie to nie boli bo chciałam być twarda a wszyscy moi znajomi próbowanli nakmówić tza zeby do mnie wrócił a on mówił takie okropne żeczy ze np był ze mną dla wygody bo mu pozyczałam pieniącze albo, ze robiłam zakupy i nie musiał mi oddawać kasy.no i że dla niego jestem za gruba i woli proste wło0sy... normalonie wszyskto we mnie jest nie tak.. i ja to wszystko słyszałam.
Tak humor skopany na reszte dnia...

Dmka Sny są czasem chore
Okropne. Na prawdę współczuję bardzo. Śniło mi się kiedyś, ze się pożarlismy ze Szczęściem i też miałam skopany dzień. Ale tamto to pryszcz przy Twoim....
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora