Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-11-19, 11:55   #794
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość

Anula to zmien plany i zrob najpierw niebieskie
nie kuś!

Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość

Dobry jest

To urocze

Musi

No czasem potrafi hehe niby "uznaje mnie za wariatkę z tymi lakierami, paznokciami" ale tak w gruncie rzeczy nie narzeka, potrafi docenić
Ostatnio mnie na bloga namawiał
a w ogóle mówi że powinnam założyć sklep internetowy z lakierami

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość

patrzcieeee na króciaki. krzywe są ale już głupieję na razie zostają, potem bedę jeszcze podrównywać
i mój przyrost na lewym kciuku szkoda że pozostałe tak nie chcą przyrastać
ale apetyczny lakier co to dokładnie?
przyrost mega pazurki ładne

Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość

Pokazuję dwu-dniowe paznokcie. Ostatnio wyrównałam (i pewnie zepsułam kształt), więc teraz kciuk ma 16 mm, wskazujący, środkowy i serdeczny - 14mm, a maluszek 12mm. Poza tym prezentuję falowanego kciuka i brak umiejętności malowania przy skórach, ale to tylko wprawy, wprawy i wprawy. Im częściej będę malować, tym lepiej będzie mi to wychodzić
dobrze jest wskazujący wydaje mi się ciut dłuższy ale mogę się mylić. Ogólnie pewnie by się znalazło coś do poprawy, ale np na zdjęciu całych dłoni wyglądają super. W rzeczywistości nie wszystkie szczegóły są aż tak widoczne jak na zdjęciu przecież

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
a wiecie jak boli zakłuć się w taki przyrost... ?
a wiesz jak boli jak się ten przyrost poderwie?

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Mój portfel płacze dorwałam lakiery z BD...w mieście rodzinnym nikogo ta limitka nie interesuje...praktycznie cały stand zastałam...
a jednak
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora