Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-11-19, 11:59   #795
Kaveri
Spaceroholiczka
 
Avatar Kaveri
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 27 526
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
KAveri kwadraty też mogłabyś mieć cudne ja jak zaczynałam dbanie o paznokcie to mażyłam o takich: http://4.bp.blogspot.com/_yR68B3DPYP.../s1600-h/6.jpg lub takich (te są podobne do twoich http://www.stephscloset.com/blog/ima...large-4397.jpg
Wiem, że jeszcze nieraz wrócę do kwadratów tylko po to, aby coś zmienić.
Te drugie faktycznie podobne do moich
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Tu też nie jest lekko pod tym względem. Np za czynsz płacę 650PLN, a za gaz i prąd kolejne 500....

Obłędna przemiana.
A ja tak bezczelnie zapytam, wybacz mi, ile masz pokoi? U mnie rodzice za dwa pokoje (przerobiliśmy na 3, oddzielając jeden duży pokój ścianką z luksferami, ale formalnie to dwa pokoje), (ok. 50m2) płacą 900zł. Co prawda nie jest to mieszkanie własnościowe, a z przydziału ze względu na moją niepełnosprawność i chorobę brata, pomijając, że na drugim piętrze i bez balkonu, choć mnie w każdej chwili grozi wózek Za resztę opłat to się nawet nie wypowiadam, ale co miesiąc na wszystkie opłaty znika Nam ok. 3500 zł, a w Willi w Hollywood nie mieszkam
Cytat:
Napisane przez ouuGlamour Pokaż wiadomość
Kaveri śliczne paznokcie! ja też jestem po obgryzaniu, tak wielkim, że napawa mnie to wielkim wstydem.
Udało mi się przezwyciężyć nałóg. Mam nadzieję, że wytrwamy!

Moje pazury:
Mnie już nawet nie ciągnie, no może czasami mam taką ochotę...
Twoje są bardzo ładne. Długie, smukłe, acz wydaje mi się, że z wolnego brzegu robią się łopatki bądź ja już wszędzie widzę łopaty?

---------- Dopisano o 12:59 ---------- Poprzedni post napisano o 12:56 ----------

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
dobrze jest wskazujący wydaje mi się ciut dłuższy ale mogę się mylić. Ogólnie pewnie by się znalazło coś do poprawy, ale np na zdjęciu całych dłoni wyglądają super. W rzeczywistości nie wszystkie szczegóły są aż tak widoczne jak na zdjęciu przecież
Właśnie mierzyłam i wskazujący, jak reszta, ma 14mm, a też wydaje mi się dłuższy. Z resztą, na co dzień nikt nie przygląda się aż tak, by dostrzec lekko nierówny kształt czy niedomalowanie przy skórkach - przykładowo dla mnie bez okularów jest IDEALNIE, dopiero zdjęcia i okulary otwierają mi oczy
__________________
Kaveri jest offline Zgłoś do moderatora